Montáž klimatizácie

Montáž klimatizácií realizujú naši technici s dlhoročnou praxou a skúsenosťami. Ku každému zákazníkovi pristupujeme profesionálne a individuálne podľa jeho požiadaviek. Máme za sebou množstvo namontovaných klimatizácií do bytov, rodinných domov, kancelárskych priestorov, serverovní či obchodných priestorov. Ako dôkaz slúžia naše referencie.

Aby sme zabezpečili čo najkvalitnejšie služby, snažíme sa pred každou montážou zrealizovať obhliadku u zákazníka. Montáž klimatizácie realizujeme vždy profesionálnym náradím a podľa návodov na inštaláciu. Radi vyhovieme individuálnym požiadavkam klientov a navrheneme Vám ideálne riešenie.

Montáž prebieha v nasledovných krokoch:

  1. Obhliadka a zameranie priestoru pre montáž klimatizačnej jednotky

  2. Samotnú montáž realizujú odborne školený pracovníci ktorý:
    – najprv zvolia správne miesto umiestnenia ktoré je kľúčové pre funkčnosť a aj dizajn. Jednotka by nemala byť umiestnená príliš vysoko stropu.

  3. Ďalej nasleduje príprava z ktorej sa bude odvíjať celá montáž. Treba určiť kadial pôjde medivo, komunikačný kábel a dobre vyriešený odvod kondenzu.

Čo je to kondenz?
Klimatizácia vypúšta pri chladení vodu ( kondenzát). Tento kondenzát treba odviesť buď samospádom, napr. do dažďového zvodu, na balkón alebo syfónom pod umyvadlom.

Aby sa do budúcna predišlo komplikáciám je dobré venovať tejto časti inštalácie zvýšenú pozornosť. Môžu totiž nastať komplikácie v podobe zatečených stien a škodách na majetku.

Rezervácia

    Mám záujem o:


    HORE